Darmowa dostawa na następny dzień
Nowe dania!
Świeże promocje!
Previous
Next
Darmowa dostawa na następny dzień
Nowe dania!
Świeże promocje!
Previous
Next

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania:

Suplementacja dobierana jest poprzez algorytm, który analizuje Twoje odpowiedzi i dobiera odpowiednią suplementację. Tworzyliśmy go w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Nasz główny dietetyk czuwa nad tym, abyś osiągał/-a najlepsze rezultaty i otrzymywał/-a odpowiednie wsparcie dla Twojego organizmu. Pamiętaj, w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Nie, Supleo wspiera również tych, co nie ćwiczą. Algorytm dostosuje się do Twojego stylu życia -pomoże Ci ze stresem, wzmocni skórę, włosy i paznokcie, wesprze Twoją odporność i poprawi samopoczucie. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać do Nas z każdym problemem i pytaniem. Dostaniesz wsparcie w każdym momencie – Supleo to wielka rodzina!

Ciąża to magiczny czas – dbaj o swoje maleństwo jak najlepiej! Przed skorzystaniem z Supleo, powinnaś skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, dodatkowo proponujemy, abyś przeprowadziła ankietę i pokazała proponowaną suplementację swojemu lekarzowi, zanim zdecydujesz się na zamówienie. Supleo proponuje najwyższą jakość suplementów diety, tego możesz być pewna!

Z zawodu dietetyk, z pasji sportowiec. To połączenie uzupełnione licznymi kursami i szkoleniami pozwoliło nam na odpowiednim miejscu postawić odpowiednią osobę. Przedstawiamy Wam specjalistkę od suplementacji indywidualnej, która nie tylko pracowała nad szczegółowymi pytaniami o wasze zdrowie, ale zadbała również o dobór i jakość suplementów w naszym portfolio. Cechuje ją nie tylko profesjonalizm, ale również indywidualne podejście. Dlatego każdy z osobna sportowiec, pracownik biurowy, fighter, kucharz, kolarz i dosłownie każdy z osobna znajdzie pomoc w doborze swojej suplementacji. Paula swoją przygodę zaczynała od sporadycznych wizyt na siłowni. Przeszła długą drogę w nauce poprawnej techniki ćwiczeń, skończyła kierunek fizjoterapii by móc lepiej zrozumieć ruch, aby wiedzę regularnie uzupełniać kursami pod kątem treningu, suplementacji i dietetyki. Finalnie szykując się do zawodów sylwetkowych zdobyła tytuł dietetyka, aby całą swoją przyszłość wiązać właśnie z Wami i rodziną Supleo.

Otrzymasz od nas suplementację w saszetkach na wybrany okres czasu. Każdą porcję przyjmuj raz dziennie. Supleo możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy, gdziekolwiek jesteś. Trzymaj saszetki w suchym, zacienionym miejscu, najlepiej w temperaturze pokojowej.

Supleo to indywidualna suplementacja sportowa i nie tylko – jako jedyni na świecie używamy w indywidualnych suplementacjach produktów dla sportowców.  Dodatkowo, nikt na świecie nie przygotowuje dla Was suplementacji podzielonej na pory dnia, co jest nieocenioną przewagą nad innymi indywidualnymi suplementacjami. Dlaczego? Ponieważ wiele witamin nie można ze sobą łączyć w jednej dawce, są tzw. antagonistami i nie wchłaniają się odpowiednio do organizmu. Tylko Supleo zapewni wam komfort i prawdziwą indywidualną suplementację. 

Supleo jest partnerem firmy Amerpharma, uznanego i rekomendowanego producenta suplementów, posiadającego autoryzację i pracującego według standardów jakościowych HACCP i GMP. Dzięki temu nasze produkty to najwyższa jakość sprawdzona na rynku.

Na tym etapie naszej pracy wszystkie substancje prozdrowotne mają postać kapsułek. Wybrane substancje sportowe (kreatyna, odżywka białkowa) mają postać sproszkowaną. Docelowo zmierzamy do tego, aby wszystkie substancje były w postaci proszku. Z uwagi na walory smakowe, jeszcze nie zdecydowaliśmy się na zaproponowanie tej postaci. Wasze doświadczenia z Supleo i Wasz komfort użytkowania jest dla nas najważniejszy! Dlatego jak tylko kompozycja smakowa będzie optymalna, w saszetkach pojawi się proszek.

Na każde zamówienie potrzebujemy od 4 do 5 dni roboczych na przygotowanie dla Was indywidualnego pakietu i jego wysyłkę.

Nie, nasz algorytm tylko rekomenduje, jakie suplementy i w jakiej ilości będą dla każdego optymalne. Natomiast po wyborze pakietu, masz wybrać, które substancje chcesz mieć w swoim pudełku a z których rezygnujesz. Możesz też zmienić ilość każdej z substancji, po przejściu przez ankietę koszyk nadal pozostawia możliwość edycji. Tak aby samodzielnie skomponować swój własny zestaw, za cenę jaka będzie dla ciebie optymalna.

Przyjmowanie suplementów w celu “odczucia” efektów ich działania jest procesem długofalowym. Dotyczy to substancji prozdrowotnych (witaminy i minerały). Należy także pamiętać, że za dobrostan organizmu i doczuwalne samopoczucie/ poziom energii odpowiada także właściwa dieta, sen i aktywność. Dopiero te wszystkie składowe w połączeniu z właściwą suplementacją, dadzą odczuwalne efekty w przeciągu kilku pierwszych tygodni (ilu – kwestia indywidualna, jednak nie wcześniej niż 6 – 8 tygodni).

W przypadku substancji sportowych – przedtreningowych (kofeina, cytrulina, AAKG, różeniec górski), efekty będą odczuwalne do 30 minut po ich zażyciu. Jako że ich rolą jest stymulacja układu nerwowego przed podejmowanym wysiłkiem fizycznym.

Absolutnie tak ! Wybór naszej suplementacji nie wiąże Cię subskrypcją. Dokonując zakupu wybierasz okres czasu, przez jaki chcesz korzystać z SupleO. Przypomnimy CI, że twój pakiet, z którego korzystasz, powoli się wyczerpuje, ale nie zobowiązuje cie to w żadnym stopniu do ponowienia zakupu.

Oczywiście, będziemy się bardzo cieszyć, jeśli zdecydujesz się zostać z nami na dłużej. To będzie oznaczało Twoje zadowolenie z naszej pracy, a to jest w naszej pracy najważniejsze

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z premierami nowych produktów, ofertami specjalnymi oraz innymi ważnymi newsami.

Kontakt

www.supleo.eu - Wszelkie prawa zastrzeżone